SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PixelPRO | SONY NX100 + 2 SANDISK 64GB EXTREME
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
39810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


~ SONY HXR-NX100

- Fature + Garancion 12Muaj!
- Made in Japan

- - - - - - - - - - - -

CKA VJEN:
- KAMERA SONY HXR-NX100
- BATERIA SONY NPF770 INFO-LITHIUM
- CHARGER AC-L100
- TELE PILOT
- USB KABLLO DHE KABLLOT TJERA
- 2 MEMORJE SANDISK 32GB EXTREME 90MBs

- - - - - - - - - - - -

- SHIKO VIDEON >> www.youtube.com/watch?v=FEGbZZnFSlM 

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera dolly steadycam quadcopter video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »