SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NIKON D7200 | 25 MEGA PIXEL | FULL HD@60FPS | Wi-Fi | 2015!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '17
ID e produktit :
39811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 

NIKON D7200 | MODEL 2015

POROSITE / PRE-ORDER

SPECS:
> SENZOR 24MP APS-C CMOS
> EXPEED 4 PROCESOR
> ISO DERI 102400
> FULL HD NE 60FPS
> MANUAL FOKUS
> 51 PIKA FOKUSIMI
> EKRAN 3.2INCH ME 1.2 MILION NGJYRA
> BLIC TE INTEGRUAR
> 6 FOTO NE SEKOND
> HDMI OUTPUT
> WI-FI DHE NFC TE INTEGRUAR
> REZISTENT NDAJ UJIT DHE PLUHURIT
> TIMELAPSE
> SENZOR ORIENTIMI#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video dolly quad foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »