SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PixelPRO | GODOX WITSTRO AD600 | BLIC PROFESIONAL ME BATERI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
39812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 

GODOX WITSTRO AD600BM
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

- TEREN OSE STUDIO
- FUQIA - 600Ws
- FTOHJE ME VENTILLATOR
- TIPI I MONTIMIT - BOWENS MOUNT
- BATERI TE INTEGRUAR 11.1V / 8700mAh Lithium
- DERI 500 SHKREPJE TE PLOTA ME NJE MBUSHJE
- KOHA E RICIKLIMIT 0.01 – 2.5 SEC
- ETTL / M / Multi
- TEMPERATURA E DRITES 5600±200k
- KOHEZGJATJA E DRITES 1/220s-1/10000s
- KONTROLLIMI WIRELESS
- DIMENZIONET 220*245*125mm
- NIKON OSE CANON
- Micro USB Port
- USB Port
- PC Sync Port
- 3.5mm Sync Port
- PESHA 2.66KG

*Fabrikisht shitet pa lampe dhe pa reflektor!
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera dolly steadycam quadcopter video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »