SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SET KOMPLET PER STUDIO PROFESIONALE | SUPER CMIM!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
39817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 

- KOMPLET SET PER STUDIO PROFESIONALE

Cka perfshihet:
- 2 SOFTBOXA 60x90cm
- 2 x 300watt FLASH HEAD (koka e drites)
- 2 STANDA PER SOFTBOXA
- QANTA
- 3 PRAPAVIJA 3x6 METRA COPA
(1xGJELBERT, 1xZEZE, 1xBARDHE)
- STANDI PER PRAPAVIJE
- MBAJTESET
- QANTA


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »