SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PixelPRO | SONY HXR-NX5R | MODEL I RI 2016
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
39818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 

> 3 SENZORA - 1/2.8" CMOS
> XHIRIM - 1080p/1080i/720p ne 60FPS
> FORMATET - XAVC-S, AVCHD 2.0, DV Codec
> OBJEKTIV - Kend Gjere 20x G-Lens
> DALJE - 3G/HD/SD-SDI & HDMI Output
> 2 XLR Hyrje
> LED DRITE me 2 nivele
> XHIRIM Slow & Quick Motion
> MEMORJE - Memory Stick PRO Duo & SDXC/SDHC
> Wi-Fi dhe FTP per bartje te videos pa tel
> Live Streaming Sistem
> Fature + 1 Vit Garancion
> Made in Japan


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »