SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CANON EOS 5D MK4 | 30.5MP | 4K VIDEO | Q3 2016
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '17
ID e produktit :
39819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


> Senzor 30.4MP Full-Frame CMOS
> Procesor DIGIC 6+
> Monitor 3.2inch me 1.62milion ngjyra Touchscreen LCD
> 4K Video @30 fps; 8.8MP Still Grab
> Auto Fokus 61-Pika High Density Reticular
> ISO 32000 me zgjerim deri ISO 102400
> Dual Pixel RAW; AF Area Select Button
> Dual Pixel CMOS AF Movie Servo AF
> 7 foto per sekond; CF & SD Memorje
> GPS dhe Wi-Fi me NFC
> Fature + Garancion 12 Muaj


#tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »