SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PHOTTIX Indra500 TTL | DRITE PROFESIONALE PER STUDIO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
39821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


PHOTTIX Indra500 TTL | DRITE PROFESIONALE PER STUDIO

> BLIC PER STUDIO 500Ws [Watt/sekond]
> TTL, MANUAL dhe STROBOSCOPIC
> VENTILATOR AUTOMATIK PER FTOHJE
> DISPLLEJ 320X240 TFT LCD ME 3 NGJYRA
> DISPLLEJ ME ACCELEROMETER [RROTULLOHET V/H]
> REFLEKTORI 7INCH
> FREKUENZA 1-100Hz
> 1/8,000 Sec. SHUTTER SHPEJTESI
> FUQIA E DRITES MUND TE ZGJIDHET - 1/128 DERI NE MAX.
> PRANUESIT E INTEGRUAR - Nikon & Canon
> PRANUESIN E INTEGRUAR - Phottix Strato II
> LED DRITE PER MODELIM
> BATERI 5,000mAh Li-ion + MBUSHES
> AC KABLLO 3.5m
> MBAJTESI I KRAHUT PER BATERINE
> PESHA 2.1kg
> QANTA

www.youtube.com/watch?v=10iCyX3m1Jk 
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »