SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DJI PHANTOM 4 | 4K UHD VIDEO | 2016
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
ID e produktit :
39822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


- Kamere me rez. 4K / 12MP
- Video 4K ne 30fps - Full HD ne 120fps
- Automatikisht i tejkalon pengesat
- Trup Magneziumi - Unibody
- Shpejtesia max. 70kmh ne Sport Mode
- Distanca e kontrollimit 5km
- Percjellje vizuele e objekteve ne levizje
- TapFly - Fluturo me nje prekje te vetme
- Tejkalim i pengesave gjate kthimit ne baze
- Koha e fluturimit deri 28min
- Gps me 24 satelite ne dispozicion
- Vjen me karte 16BG microSD dhe Qante
- Fature + Garancion 12 Muaj

www.apple.com/…/product/HJWF2LL/A/dji-phantom-4-came… 
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »