SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtrat 3sh per femije dhe te rritur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '14
ID e produktit :
39892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtrat me tre shtreter dhe dyshek shum te mir, i pershtatshem per femije dhe te rritur..Dimenzionet 250 me 90 cm.
Informata rreth publikuesit
Xheneta
Prishtinë
044674666
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »