SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharra Shpuese Autoselect | KS950SLK
Çmimi :
€123.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Sharra | Sharra Shpuese Autoselect | KS950SLK

fuqia | 650 W
numri i lëvizjeve gjatë aktivizimit normal | 800–3.200 /min
rregullimi i shpejtësisë | PO
lëvizja e tehut | 85 mm
Efikasiteti i prerjes në
- dru | 85 mm
- metale pa hekur | 15 mm
- çelik | 5 mm
sistem i aktivizimit të shpejtë | PO
sistem AUTOSELECT | PO
mundësia e thithjes | PO
forma SightLine | PO
lakimi i tehut | 0–45º
përshtatshmëria automatike
- e forcës dhe shpejtësisë | PO
- doreza prej gome | PO
numër i caktuar i teheve shtesë | 3
valixhja | PO
masa | 2,7 kg
EAN | 5035048192573
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »