SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sisteme te monitorimir me kamera per shtepi dhe biznese
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '14
ID e produktit :
39913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sistemet e Sigurise me Kamera te vezhgimit ku ofrojme kualitet te larte dhe siguri. Ju mund te qaseni nga cdo vend edhe permes Smartphone per ti vezhguar kamerat e vendosura ne shtepit e juaja apo bizneset tuaja.
Gjithashtu ofrojme mundesi te incizimit te imazheve per nje kohe te gjate dhe me cmime te volitshme
Informata rreth publikuesit
Express IT
Mitrovicë
044769676
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »