SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kontrolle te qasjes
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '14
ID e produktit :
39917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme kontrolle te qasjes me smart kartela, finger print, dhe senzora te ndryshem, keshtu duke ngritur sigurine e biznesit apo shtepise tuaj ne nivel te larte.
Informata rreth publikuesit
Express IT
Mitrovicë
044769676
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »