SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Stacion kohor me hygrometer
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
39977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stacion kohor me hygrometer

Kodi i produktit: 5412810141913

Stacion kohor me hygrometer
Ky stacion kohor qe tregon temperaturen, si dhe ky tregon edhe lagshtin. I pershtatshem edhe barnatore ose per depo te barnave. Ka te instalum timer-in per alarm apo ngjashem. Display qe tregon diten / daten / oren dhe funksione te tjera.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »