SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per TV LED prej 32'' deri ne 55'' max.45 kg
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
39979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtes per TV LED prej 32'' deri ne 55'' max.45 kg


Kodi i produktit: 5412810135837

Mbajtes per TV LED prej 32'' deri ne 55'' max.45 kg
Ky mbajtes i holle per TV LED dhe Smart TV eshte vetem 8mm larg muri dhe e bene televizionin te duket si nje fotografi. Kabllat HD, Skart, VGA, RCA te pershtshem per tv i kemi poashtu ne program. Sipas nevojes, mund te bejme montimin.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »