SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustan Nuserie
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '14
ID e produktit :
39990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fustan nuserie, masa 36-38, i pajisur me koshin e vet per fryerje sipas deshires, me bisht dhe ideal per nje vajze te gjate 160-165 cm.
Fustani eshte imitacion i nje fustani nuserie te Justin Alexander modeli 8610.Pjesa e siperme eshte e zbukuruar me cipke italiane, punim dore.
Fustani eshte perdorur vetem nje nate dhe eshte i lare.Cmimi eshte i diskutueshem.Tel : 045 701 172
Informata rreth publikuesit
Blerta
Prishtinë
+37745701172
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »