SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustan Nuserie
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '14
ID e produktit :
39991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fustan nuserie, masa 36-38.
Fustani eshte i pajisur me koshin e vet.Bashke me fustanin vjen dhe nje duvak falas. Eshte perdorur vetem nje nate dhe eshte i paster e i gatshem per shitje. Pjesa e siperme e fustanit eshte komplet cipke me shkelqim.Cmimi i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Blerta
Prishtinë
+37745701172
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »