SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vello e nuseris
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '14
ID e produktit :
39992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vellon e nuseris, nr 38. Vetem nje here eshte perdorur. Eshte ble ne France 1200euro. Te bashkangjitur i keni fotot e vellos. Eshte dergu ne pastrim kimik dhe eshte i gatshem per perdorim. Te interesuarit mund te vijne dhe ta shohin ne bregun e diellit afer qendres tregtare.
Informata rreth publikuesit
Valmira
Prishtinë
049444332
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »