SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Siguresa kryesore 250,400.600 amper per banesa objekte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '14
ID e produktit :
39994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Siguresa Kryesore Elektrike Me amperazh 250,400,600 jan te perdorura Te prodhuara ne Amerike

3 cope 250 amper
1 cope 400 Amper
1 cop 600 amper

per Objekte Te ndryshme
Sigurese Kryesore


www.ebay.com/itm/like/260354690123?lpid=82  - 2 cope njesoj si ky ne link Voltazha :240/480/600 250 amp MAxwww.ebay.com/itm/like/201078998939?lpid=82  --- njera eshte si kjo ne linkun maksimumi 250 AMP 3 POLE 600 VAC 250 VDC
www.ebay.com/itm/Westinghouse-KDB2400M-400amp-Circuit-Breaker-Shunt-SNT3LA11-KT2400T-KDB35k-/181110519806?pt=BI_Circuit_Breakers_Transformers&hash=item2a2b0737fe 

njera si kjo ne link 600 Volt , 400 amperwww.ebay.com/itm/Cutler-Hammer-LD3600F-600-Amp-Circuit-Breaker-w-LT3600T-Trip-600A-LD3600-600-A-/300911295401?pt=BI_Circuit_Breakers_Transformers&hash=item460fb5fba9 

dhe njera si kjo ne link
Amperazha : 600
voltazha ; 600
me 3 pole
---


Shiten edhe nga 1
me marreveshje
Informata rreth publikuesit
ferizaj
Ferizaj
044682716
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »