SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN FELLNET MADHESIA 19
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
ID e produktit :
40015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN FELLNET MADHESIA 19 DHE JANE TE DISPONUESHME PER VETURAT AUDI, VV, MERCEDES...NDRRIMI I MUNDSHEM ME FELLNE 17.
CMIMI ME GOMA 600 EURO, KURSE PA GOMA 500 EURO.
Informata rreth publikuesit
Xhimi
Gjilan
045322068
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »