SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Detektorë | BDS202
Çmimi :
€44.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
40026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Detektorë | BDS202

Detektorët Black & Decker janë mbrojtja ideale gjatë shpimit në mur. Me ndihmën e tyre mundeni fare lehtë të zbuloni nën shtresën e fasadës kabllot elektrike, metalet apo elementet nga metali. Me sinjalin me zë, ju paralajmëron në pengesa të mundshme dhe me këtë parandalon që pa nevoje të dëmtoni rrjetin tuaj ekzistues.

presioni | 9 V
detektor i metaleve | PO
detektor i rrymës el. | PO
detektor i elementeve të drurit | JO
kalibrimi | Automatik
paralajmërimi vizual dhe me zë | PO
thellësia e detektimit në |
- dru | JO
- metale | 45 mm
- materialeve jo-metalike | 25 mm
- kablloja elektrike | 100 mm
bateria | 9 V
masa | 0,3 kg
EAN | 5035048186909
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »