SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Detektorë | BDS303
Çmimi :
€52.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
40028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Detektorë | BDS303

presioni | 9 V
detektor i metaleve | PO
detektor i rrymës el. | PO
detektor i elementeve të drurit | PO
kalibrimi | Automatik
paralajmërimi vizual dhe me zë | PO
thellësia e detektimit në |
- dru | 19 mm
- metale | 45 mm
- materialeve jo-metalike | 25 mm
- kablloja elektrike | 100 mm
bateria | 9 V
masa | 0,3 kg
EAN | 5035048187074
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »