SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cadi Cleaning
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '13
ID e produktit :
4004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tregu i ndërmarrjes prodhuese CADI COMMERCE është Kosova, kurse vendet ku eksportohet janë: Shqipëria, Maqedonia, Mali i Zi, Greqia dhe Gjermania.

Klientelen e ndërmarrjes e përbëjnë kryesisht firmat private dhe personat fizik, por edhe ndërmarrjet shoqërore dhe publike si: KEK-u, PTK, Fabrika Cimentos, Fabrika Gëlqeres, ndërmarrjet publike për mirëmbajtjen e qytetit, Institucionet shkollore dhe ato shëndetësore.
Informata rreth publikuesit
Cadi Cleaning
Ferizaj
0290 321623
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »