SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gërshërët me Bateri për Bar dhe Shkurre | GSL200
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
40070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Pajisje për Kopsht | Gërshërët me Bateri për Bar dhe Shkurre | GSL200

shtypja / kapaciteti | 3,6 V / 1,1 Ah
lloji i baterisë | Li-Ion
gjatësia e prerësit | 10 cm
distanca në mes të dhëmbëve | 23 mm
freni i prerësit | JO
shpejtësia e prerjes | -
ndërprerësi për siguri | JO
koha e mbushjes | 12 orë
presa asimetrike | -
mbajtësja e butë për dorë | -
masa | 0,65 kg
EAN | 5035048291245
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »