SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hekuri | XT2030
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
40100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Pajisje Shtëpiake | Hekuri | XT2030

Pllaka për hekurosje përbehet nga metali jo-korroziv i kualitetit më të lartë. Funksionim me avull në pozitë vertikale. Sistemi automatik për pastrim për zvogëlimin e formimit të gurit të ujit në pllakë. Forma ergonomike dhe doreza e butë për komoditet më të madh gjatë
përdorimit. Kablloja me gjatësi 3 m.

fuqia | 2.000 W
masa | 1,4 kg
EAN | 5035048272237
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »