SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hekuri | XT2040
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
40101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Pajisje Shtëpiake | Hekuri | XT2040

është hekur me avull me fuqi prej 2000W, funksionim me avull në pozitë vertikale, sistem kundër pikjes, me spërkatje shtesë, me
pastrim automatik, dhe me ç’kyçje automatike.

fuqia | 2.000 W
masa | 1,4 kg
EAN | 5035048272244
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »