SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Byzylyk antistatik
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
ID e produktit :
4025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Byzylyk antistatik per pune; te sigurt me mikroprocesor dhe pllaka te ndishme.

Kodi : 3361262
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »