SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nderpreres i holle wireless - pa tel Homematic
Çmimi :
€42.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
4031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky nderprers i holle dhe i rrafshet mund te ngjitet cdokund dhe mund te komandohet nga cdo aparat apo drite qe lidhet ne rryme.

Kodi : 2155774
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »