SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Risi!!! Mbajtes automatik per TV me motor deri ne 50 inch
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
ID e produktit :
4036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete mbajtes e beni televizionin tuaj LCD, Pllazma dhe LED te mundshem qe ta levizni permes teledirigjusi dhe ta shiqoni nga kende te ndryshme. Levizjet jane poshte/larte/majtas/djathtas.
Nga firma holandeze König.

Kodi i artikullit: 5412810128129
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »