SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP EliteBook 2560p
Çmimi :
€365.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
ID e produktit :
40566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HP EliteBook 2560p - i5-2410M 2.30GHz
RAM - 2GB
Intel(HD) Graphics 3000 - 1024MB
HDD - 93 GB
E kam blere ne Londor, e kam perdorur vetem une , eshte ne gjendje te rregult dhe shitet per arsyje financiare

Te Interesuarit le te kontaktojn ne nr tel. 044-888-888
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044660661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »