SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fontana e Cokollates
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '13
ID e produktit :
4057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Produkte nga Fontana e Cokollates, peme te fresketa te futura ne cokollate sipas zgjedhjes tuaj, dhe poashtu biskota te ndryshme!
Informata rreth publikuesit
Leonidas Chocolates
Prishtinë
044 161 555
Luan Haradianj nr.1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »