SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Diseq - Zgjedhes i antenes me 4 hyrje dhe 1 dalje
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
4059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Muneson lidhjen e kater synave (satelitave) me 1 resiver, nga firma holandeze HQ.

Kodi i artikullit: 5412810069583
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »