SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes motorik per LCD / Pllazma TV
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:14
ID e produktit :
4068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtesi automatik me motor nga firma Samsung punon me shumicen e Samsung LCD / Pllazma aparateve prej 32 deri 55 inch. Ai e levize televizionin poshte/nalte/majtas/djathtas, si dhe kur te ndalet ai palohet afer muri dhe kur te ndizet shkon ne poziten e fundit qe ka qene. Nuk punon me Samsung serijat S/B/C. Montim shume i lehte. Ky mbajtes kushton vetem 57EURO me TVSH. Artikulli i ri dhe i paketuar me garancion 6 muaj.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »