SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grec diode 50 Amper me ftofes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
4084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Grec diod qe perdoret ne shume profesione dhe shume aparate te ndryshme. KBPC5008FP.
Cmimi 3,20EURO

Kodi i Artikullit: 7520685
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »