SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Senzor pa tel per garazhe Homematic
Çmimi :
€67.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
4092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete senzor qe montohet shume lehte (brenda disa sekondave) ne veture, mund ta qelni deren e garazhes nese i dhezni dritat e gjata 2 here ne veturen tuaj.
Me kete sistem do ta ndini veten te sigurt dhe te modernizuar.

Kodi : 2155790
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »