SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per LCD dhe Monitor 81,28 cm ose MAX. 30 KG
Çmimi :
€34.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
4118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtes per LCD dhe Monitor 81,28 cm ose MAX. 30 KG .
Nga firma Holandeze HQ.

Ky artikull e ka numrin 5412810140916
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »