SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NISSAN SERVICE MAKOLLI RKS
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '17
ID e produktit :
41294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nissan Service makolli RKS Profesional staff

Nissan Servis me Seli ne Prishtine Rruga Tauk Bahqe ne Drejtim te Parkut Germia'
Ofron Keto Sherbime;

Diagnos Elektronike per te gjitha llojet e makinave te prodhuesve.. EUROPIAN ,AZIATIK dhe AMERIKAN . Kontrolla e Sistemit Elektronik ne makin /, ABS ,Anti Block Sistem . SRS, Sefty Restauring System . Radio code ,ESP sistem..
Kompresionin e Motorit Disel dhe Benzin / ,Shiqimin EKG diagram /. kontrolla e pjeseve te padukshme me ane te kameres laserike LED ,,
Sherbime Mekanike ....ne tersi ,,,,. Pjese te ndryshme per automjetet japoneze ..
startera alternator amortizera ,susta ,kushineta ,set rrypa dhemzor nyje [zglloba] ,Pompa Uji , ,Trafo, bobina Ndezese per modelet e reja ,,, Fara [Drita ], Stopa .gabarite , Sy drita .e
sensor te ndryshem elektronik si MAF sensor ..Bregore sensor .Rad sensor etj

Stafi i nissan servis ju ndihmon edhe me ane te keshillave Profesionale rreth problemeve me Automjetin

Pervoja 16 vjeqare ne sherbimet me automjete aziatike na mundeson te jemi te paret ne rajon ..


Pjese me porosi varsisht prej kerkesave te klientit ,
Porosin mund ta beni edhe permes adreses elektronike
nissan-makolli@hotmail.com

. Nissan staff ju garanton per sherbimet ndaj klientit . na vizitoni .

orari i punes ne servis 09-30 deri 17-30 e hane deri te shtunen
mob.. +377 44 155 600 wiber
facebook nissan service makolli RKS
E mail nissan-makolli@hotmail.com
.......... Naim Sh . Makolli ing i elektros .....

Makinen Tuaj Besojani Profesionisteve
Informata rreth publikuesit
nissan service makolli RKS
Prishtinë
37744155600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »