SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projekte (Plane), Ndërtim, Enterier. Exterier.
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '14
ID e produktit :
41326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Studio i arkitekteve "I A U".
Bëjme projektimin dhe ndërtimin e objekteve të ndyshme banesore dhe shtëpive individuale.
Me ekipe profesionale.
Studio jonë mirret edhe me projektimin enterierit dhe eksterierit të villa të ndryshme.

Kafiterive,
Restorante dhe
Terraca të ndryshme.
Fasada etj.
Cmimet sipas marrëveshjes.
Na kontaktoni ne nr. 049 426 426
Informata rreth publikuesit
STUDIO E ARKITEKTEVE
Prishtinë
049 426 426
Prishtinë, Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »