SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobile italiane 4 pjeseshe ngjyre kafe per dhome te dites
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '14
ID e produktit :
41370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mobile Italiane 4 pjeseshe 2 treshe 1 dyshe dhe nje kand.
Ngjyre kafe
2 treshet shtrihen per fjetje
Jane te perdorura por te gjitha jane ne gjendje te rregullt.
Te mbeshtjellura me material te but prej mendafshi dhe shume te rehatshme.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »