SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Server HP Proliant G5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '14
ID e produktit :
41478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes server HP Proloant G5 ML350 ka keto performanca:
OS Windows Server 2012
4GB RAM
4X160 GB HDD
Intel procesor
Serveri eshte ne gjendje shume te mire dhe me cmim te volitshem
Informata rreth publikuesit
Carpe
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »