SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (300) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" der
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '17
ID e produktit :
42074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) NE TE GJITHE KOSOVEN

ME THELLSI DERI (300) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M

(Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet)

>SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE Etj..Tel.. 044/049 195 877
044/049 353 555
049 222 400
044/49 524 832
Informata rreth publikuesit
Caja-company
Malishevë
049524832
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »