SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mirëmbajtje & IT ne Zyren apo shtepin tuaj ( sigurim te gjitha programeve )
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '14
ID e produktit :
42081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm mirëmbajtjen e kompjuterve ne zyre dhe shtepi
Sigurojm te gjitha programet egzistuese
Formatizim te kompjutereve ( windows, Linux, Server )
Instalim te programeve

044/801-701
Informata rreth publikuesit
Eugen
Prishtinë
+37744-801-701
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »