SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rrobe te femrave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '14
ID e produktit :
42100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pas mbylljes se butikut, shes rrobet e mbetura. Rrobet jane te femrave, kryesisht fustana, dhe jane shume kualitative.

Cmimi sipas marreveshjes.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne nr. 044155708
Informata rreth publikuesit
Lindita.
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »