SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qëndisje të Logos Sipas Porosisë (Ofertë Speciale World Cup 2014 - 20% lirim)
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '14
ID e produktit :
42123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania INOVALTY ju ofron qendisje te çfaredo figure, teksti, apo llogo tuajen sipas pororsise ne te gjitha llojet e tekstilit, perfshire rrobat, peshqiret, qarqafet, mbulesat, etj.

Si pjese e ofertes speciale per World Cup 2014 qe po afrohet, ofrojme 20% per te gjitha produktet qe i porositni me gjithe llogon e World Cup 2014 te bashkangjitur.

Cmimet dallojne varesisht prej madhesise se lloges si dhe sasise se porositur.

Per cdo informate shtese, lirisht na kontaktoni ne numrat me poshte:
+377 45 55 13 55
+386 49 12 09 56
+381 38 24 66 66


Ju mirepresim!

Inovalty Team
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
+37745551355
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »