SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wine Cooler | Miele
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '14
ID e produktit :
42134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wine Cooler | Miele

Ftohesi i vererave ju mabnë verërat e juaja në një temperaturë optimale. Është i paisur me dritë LED e cila ju mundëson një pamje elegante në kuzhinat e juaja. Kjo paisje është e ndarë në dy zona që mundëson temperatura të veçanta pë verë te kuqe dhe të bardhë. Gjithashtu, AirClean filterat i ruajn verërat e juaja nga kontaminimi.

Miele gjithomë e më e mirë.
Informata rreth publikuesit
Miele
Prishtinë
049668000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »