SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RISI :PROTEZA TRANSPARENTE PER DREJTIMIN E DHEMBEVE
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
ID e produktit :
42137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Protezat transparente per drejtimin e dhembeve jane sistem per drejtimin e dhembeve pa tela.Jane i tejdukshme ,dhe lehte i bartin klientet.Nuk shkakton demtim te indeve te buta dhe te forta,nuk verehet nga te tjeret qe mbani proteza,nuk jeni te varur nga mjeku dmth vete i aplikoni protezat pa ndihmen e mjekut keshtu qe mund te shkoni ne pushime apo udhetime pa problem.Protezat nderrohen çdo jave (7 dite). apo 2 jave ( varesisht nga programi.Punohen ne me teknologjine 3D ,kurse jam nder te paret qe bej aplikimin e ketyre protezave ne Kosove.Gjendem ne Prishtine ne Ord.Stom.AGIDENT nr.tel. 044/168-074 dhe 049/168-074
Caktimi i terminit i domosdoshem.
Informata rreth publikuesit
Ordinanca stomatologjike AGIDENT
Prishtinë
+37744168074
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »