SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CHIP TUNING, DPF (particel filter ), AdBlue & EGR Service
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
ID e produktit :
42148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chip tuning profesional per veturat te prodhura deri me 2016
Custom - Chiptuning specifik per vetura me pjese te modifikura/upgrade
Integrimin e Launch controllit (për vetura te caktuara)
Economy tunning (ideale për mjete komerciale - transportuese)

Çkyçjen e sigurtë nga sistemi të Partikell Filterit , AdBlue (FAP, DPF) dhe Lambda sondës
Çkyçjen e EGR ventillit.
Çkyçjen e Swirl flaps - Flutrat të degës të ajrit
Çkyçjen e limiterit te shpejtësis.

I perkrahim të gjitha llojet e ECU-ve duke përshirë edhe gjeneratat më të reja Bosch EDC17, MED17. Siemens, Delphi, Denso , Marelli

Servisim dhe Dijagnoz të detajizuar kompjuterike për BMW, Mercedes, Audi, VW group, Opel, Peugeot.....

Për më shumë detaje vizitoni:
www.tunningservice.com 
www.facebook.com/tunningservice 
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044122285
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »