SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA 044 393 088
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
42160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUTOMATIC DOORS Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA.
DYER AUTOMATIKE ME SENZOR
DYER INDUSTRIALE MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE
DYER TE BLINDUARA
DYER TE DHOMAVE ORIGJINALE GJERMANE
DYER PER OBORRE .

Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë në fshatin Milloshevë.

I tërë shërbimi ynë është me garancjon.

Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
www.automaticdoors-ks.com 
E-mail: automaticdoors08@hotmail.com
Facebook: Automatic Doors
Informata rreth publikuesit
Automatic Doors
Kastriot
044 049 393 088
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »