SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nivelizim-ybercuk dyshemeve
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
ID e produktit :
42256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ofrojm keto sherbime izolimin me kondor fasada shtepia dhe nivelizimin garazhave podrumave te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me qmime te volitshme me materijal tonin ose te juajin bejm shitjen stiropollit fije sintetike rreth cement najllon me qmime te volitshme me shum na kontaktoni ne tel 045433020
Informata rreth publikuesit
fatmir
Prishtinë
045433020
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »