SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FANCIER JIB ARM | KRAN PER KAMERE | 5.5 METRA | I RI!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
42463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


**GJITHMONE 50 deri 200 EURO MA LIRE SE CDOKUND TJETER**
PYET DIKU TJETER PER CMIM EDHE HAJDE BLEJE ME LIRE SE ATJEFancier Jib Arm
- I prodhuar prej aluminit te vleres se larte
- Eshte i lehte, shume i qendrueshem dhe stabil
- Pjesa levizese (dora) mundet me operu edhe ndaras, shume lehte i shtohen pajisje tjera
shume i lehte per tu montuar dhe praktik per tu transportu..
- Pesha: 45kg
- Zgjatja e teleskopit (dores): 5.5 metra#tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »