SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DJI Inspire 1 | QUADCOPTER PRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
42464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


DJI Inspire 1 | QUADCOPTER PRO

> VIDEO XHIRIM
- UHD (4K): 4096x2160p 24/25, 3840x2160p 24/25/30
- FHD: 1920x1080p24/25/30/48/50/60
- HD: 1280x720p24/25/30/48/50/60
- ISO 100-3200
- MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264)

> FOTO 4000x2000
> ISO 100-1600
> SHPEJTESIA - 1/8000s
> SONY EXMOR 1/2.3” SENZOR
> OBJEKTIV - 20mm f/2.8 (35mm format equivalent)
> 3/5/7 FPS
> TIME LAPSE
> GIMBAL ZENMUSE X3

> LARTESIA MAXIMALE E FLUTURIMIT - 4500m
> KOHEZGJATJA NE FLUTURIM - 18min
> I DIZAJNUAR PER FLUTURIM NE HAPESIRA TE MBYLLURA
> DISTANCA TRANSMETUESE - 2KM [BRENDA DHE JASHTE]
> GPS

> VIDEO PORTET - USB, mini-HDMI
> BATERIA - 6000mAh LiPo 2S
> PERKRAH Micro SD MEMORJE DERI 64GB MAX
> PESHA ME BATERI - 2935 g
> PLATFORMA KONTROLLUESE - iOS dhe Android

> GARANCION 1 VIT

www.youtube.com/watch?v=JtXMtZ3cfr0 

#tag: canon nikon fuji sony minolta leica tamron sigma manfrotto lens objektiv tripod monopod zeiss nx5 fx1 z7 z5 hvr hdr dcr mc fx7 fx1000 kamera blic kran kamer rig fokus studio prapavije softbox ndricim video sdi hd full dasma darsma pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »